Annemarie de Gier exposeert van 21 september t/m 15 januari op locaties Dordwijk en Zwijndrecht
"Naast mijn werk als receptioniste, in het ziekenhuis, schilder ik graag. Ongeveer 12 jaar geleden werd ik enthousiast voor de schilderkunst toen ik de resultaten van schilderlessen van een goede vriendin had gezien. Vanaf dat moment begon ik serieus te schilderen en laat ik mijn werk telkens kritisch beoordelen door mensen met ervaring op het gebied van schilderkunst.
Tot nu toe heb ik geen schilderlessen gevolgd, maar zal ik dit wellicht in de toekomst gaan doen om bepaalde technieken beter in de hand te krijgen.
Bij de meeste werken maak ik gebruik van acrylverf. De inspiratie haal ik uit foto’s en afbeeldingen, of door wandelingen in de stad of in de natuur. Het merendeel van mijn werk toont een voorkeur van een realistische weergave. Een dromerige sfeer is altijd voelbaar."
