Centrum voor Hand- en Polschirurgie

Iedereen met aandoeningen aan hand of pols, kan terecht in het speciale Centrum voor Hand- en Polschirurgie (voorheen het Handencentrum) van het Albert Schweitzer ziekenhuis. Zowel eenvoudige als meer complexe pols- en handaandoeningen kunnen er behandeld worden.
 

Een team van ervaren Plastisch Chirurgen, Revalidatie artsen, Reumatologen, Ergotherapeuten en Fysiotherapeuten staat klaar om u zo snel mogelijk te behandelen volgens de laatste inzichten.
 

De samenwerkende specialisten stemmen hun behandeling met elkaar af. Hierdoor is de behandeling efficiënter en van een hoog niveau. 
 

U wordt begeleid en behandeld door een deskundig en vast samengesteld team. Het Centrum voor Hand- en Polschirurgie is te vinden op locatie Dordwijk (bij de polikliniek Plastische chirurgie).

Het centrum richt zich op patiënten met hand- en polsproblemen zoals:
 

  • gewrichtslijtage (artrose)
  • reuma
  • complexe hand- en polsaandoeningen na een aangeboren afwijking of een ongeval
  • letsel aan pezen, banden en/of zenuwen
  • vasculaire (bloedvat)problemen
     


 


 

Contact

Telefoonnummers

Locaties Dordwijk en Zwijndrecht: (078) 652 32 66

Locatie GOED Ridderkerk:
(078) 654 11 11

Algemeen mailadres:
info@asz.nl

Routewijzer